O Nás

Od roku

2002

Náš příběh

Restaurace 99, dříve též Hospoda 99, je porevoluční projekt krumlovského lékařského manželského páru, který ve volných chvílích přeměnil středověké leprosárium na kraji města v restauraci, jež dlouhá léta léčí ze špatných stravovacích návyků. Rodina Pechova nikdy neopisovala, a inspirována heslem „škoda každého dne, kdy se člověk špatně nají“, se roky snaží inspirovat místní zajímavou a dostupnou gastronomií.

Stejný přístup s postupujícími lety rozrůstající se rodina aplikovala i na koncept ubytování v těsné blízkosti restaurace, kde s chirurgickou precizností a citem přeměnila dlouho zanedbávaný dům stojící při samé “vstupní bráně” do centra města na ubytování s neopakovatelnou atmosférou, kde minulé ladí s moderním ve vyvážené harmonii. A kde se potkává město se světem.

Doba se mění a my s ní. Nebo ne? Po částečné rekonstrukci opět otevíráme etablovanou krumlovskou restauraci. Najdete nás na stejné adrese, nemění se ani snaha vytvářet pro Vás místo, kde se v klidu a dobře najíte, kde můžete posedět s rodinou a přáteli. Ať už uvnitř v u krbu, nebo venku na terase s jedinečnou atmosférou. Zůstáváme i jistým bodem v mapách hladových a žíznivých turistů.

Nový je koncept kuchyně, kde se vracíme k základu a jednoduchosti. Kvalita zůstává, stejně tak i svěží inspirace mezinárodní kuchyní. Mění se přístup, technologie příprav pokrmů čerpá z nejmodernější gastronomie. Tomu je přizpůsoben i nový nadčasový design interiéru.

Pechovi

Foto: Matěj Třešňák