Restaurace 99 v Českém Krumlově nabízí jedinečný kulinářský zážitek s lokálním a etickým masem, moderními gastronomickými technologiemi a příjemnou atmosférou. Naše menu zahrnuje úžasné burgery, vepřové maso z Přeštic, místní řemeslná piva a degustační menu. I nadále dbáme na konzistenci a zachování našeho jedinečného charakteru v rámci českokrumlovské gastronomické scény.

 

Naše nabídka

Restaurace 99 se nachází v srdci památky UNESCO v Českém Krumlově a stala se oblíbeným cílem gurmánů i milovníků grilování. Restaurace 99 se zaměřuje na maso z místních a etických zdrojů, které připravuje profesionální řezník František Kšána, a nabízí tak jedinečný pohled na americké barbecue, které si získalo srdce i chuťové buňky místních obyvatel i turistů.

Od ostatních restaurací v Českém Krumlově se Restaurant 99 liší především důrazem na kvalitní suroviny a využíváním moderních gastronomických technologií. Výsledkem je jídelní lístek, který kombinuje jednoduchost s inovací a nabízí pokrmy známé i nečekané.

Ať už toužíte po šťavnatém burgeru nebo křehkém přeštickém vepřovém, Restaurant 99 nabízí pro každého něco. Jejich degustační menu jsou ideální pro skupiny, které chtějí ochutnat různé pokrmy a zároveň si vychutnat nápoje z působivé nabídky místních řemeslných piv.

Pokud tedy hledáte lahodné americké barbecue podávané v příjemné atmosféře v jednom z nejpůvabnějších evropských měst, nehledejte nic jiného než Restaurant 99 – kde je každý pokrm připravován s péčí a vášní.

So Tasty Brisket

“ Naprostá spokojenost. Jídlo výtečně, obsluha perfektní, místo krásné, prostředí skvělé. ”

“ Výborné jídlo a milá obsluha. Navíc jako bonus krásné misto. ”

Rezervujte si stůl

+420 380 713 813